SŁODKIE PREZENTY - SPRAWDŹ

Żółte tulipany od 25 do 75 sztuk

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Produkt sezonowy
  • Dostawa kurierem DHL
  • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Wierzymy, że żółte tulipany są jednymi z najszczęśliwszych kwiatów na świecie, a nawet mają przypisane znaczenie szczęścia i nadziei! Z pewnością wywołają uśmiech u każdego, kto będzie miał zaszczyt je otrzymać! Mówi się nawet, że przynoszą one szczęście i dobrobyt w domu, w którym się znajdują. Ten bukiet żółtych tulipanów Premium możesz podarować niemalże każdemu, ponieważ ich uniwersalne znaczenie wywoła uśmiech na każdej twarzy! Żółty jest również znany jako kolor przyjaźni, co sprawia, że świetnie nadaje się na prezent dla przyjaciela, czy znajomego. Idealnie wpasuje się również jako podarunek, dla kogoś, komu pragniesz okazać wdzięczność. Nasze kwiaty ścinane są tuż przed wysyłką, więc odpowiednio zadbane będą cieszyć oko obdarowanej osoby naprawdę długo! Ponadto, kurierzy DHL dostarczą kompozycję wprost w ręce Twoich najbliższych, w eleganckim, przystosowanym do transportu pudełku. Nie zwlekaj i wprowadź nieco słońca w życie Twoich najbliższych!

Wielkość bukietu
Mały ok 25 kwiatów
Średni ok 50 kwiatów
Duży ok 75 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia - zyskaj rabat do 10% NA ZAWSZE. Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz w sklepie, zanim złożysz zamówienie, a następnie zamówisz produkt przez stronę internetową. Jak to działa? Za każde wydane 100 zł na kwiaty, przy kolejnych zamówieniach otrzymasz dodatkowe 1% rabatu. Maksymalny rabat to 10%.