Bukiety tulipanów

Oczaruj bliską osobę niezwykłą świeżością tulipanów. Bukiety z tulipanów - te kolorowe jak i w jednej tonacji to naprawdę dobry wybór na każdą okazję. Koniecznie skorzystaj z sezonowej oferty!

1 z 1
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
83,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Tulipany z dostawą

Wybierz bukiet tulipanów i obdaruj bliską osobę świeżą, wiosenną kompozycją kwiatową. Wystarczy tylko złożyć zamówienie a Telekwiaciarnia przygotuje dla Ciebie wspaniałą kompozycję i doręczy ją pod wskazany w adres. Kwiaty z dostawą – idealny sposób na niespodziankę.

Tulipany – symbolika

Pojawiające się w sprzedaży tulipany zwiastują nadejście wiosny. Otoczenie wokół nas staje się zielone, na drzewach pojawiają się liście, coraz częściej korzystamy z promieni słonecznych a naszym oczom ukazują się kolory – to różnokolorowe tulipany pojawiające się tuż na początku roku. Na rynku najczęściej widujemy te w kolorach czerwieni i żółci, jednak nie brakuje także tych w kolorach różu, bieli, pomarańczy i fioletu, a także często spotykamy również tulipany dwukolorowe. Poniżej przedstawiamy symbolikę tulipanów w poszczególnych kolorach:
- tulipany czerwone – podobnie jak czerwone różne symbolizują doskonałą miłość, a więc będą dobrą alternatywą róż czerwonych – taką ich wiosenną wersją. Podaruj bukiet czerwonych róż swojej ukochanej na Walentynki.
- tulipany żółte – oznaczają radość i szczęście. Tulipany w tym kolorze będą miały dość uniwersalne znaczenie, dlatego świetnie się sprawdzą jako podarunek dla mężczyzny jak i kobiety.
- tulipany różowe – oznaczają uczucie miłości, ale nie tej namiętnej a bardziej rodzinnej czy przyjacielskiej, a więc będzie to doskonały podarunek dla siostry, mamy czy koleżanki.
- tulipany białe – oznaczają czystość i niewinność, niekiedy odbierane jako znak przebaczenia. Podaruj bliskiej osobie bukiet białych tulipanów kiedy chcesz przeprosić za swoje zachowanie bądź zaistniałą sytuację.
- tulipany fioletowe – symbolizują królewską władzę, dobrobyt, potęgę i wspaniałość.
Należy jednak pamiętać, że przy wyborze bukietu z kolorowych tulipanów kwiaty nie będą posiadać ukrytego znaczenia – będą po prostu pięknym, wiosennym podarunkiem na wiele okazji.  

Tulipany na prezent

Tulipany to jedne z najbardziej popularnych kwiatów. Mieniące się wieloma kolorami w jakich występują , doceniane są za swoją uniwersalność. Podaruj bukiet kolorowych tulipanów jako prezent urodzinowy bądź imieninowy i umil dzień osobie obdarowanej. Kompozycja ułożona z wielobarwnych tulipanów zyska na uniwersalności, gdyż bukiety zyskują swoją własną przypisaną symbolikę występując tylko w bukietach w jednej tonacji.