Bukiety tulipanów

Oczaruj bliską osobę niezwykłą świeżością tulipanów. Bukiety z tulipanów - te kolorowe jak i w jednej tonacji to naprawdę dobry wybór na każdą okazję. Koniecznie skorzystaj z sezonowej oferty!

1 z 1
Bukiet żółte tulipany Telekwiaciarnia
Bukiet żółte tulipany
69,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone tulipany Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone tulipany
69,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet zawrót głowy Telekwiaciarnia
Bukiet zawrót głowy
69,00 zł
Zobacz więcej
Kompozycja tulipanów Główna
Kompozycja tulipanów
70,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pudrowe tulipany Główna
Bukiet pudrowe tulipany
92,00 zł
Zobacz więcej
Tulipanowy powiew wiosny Główna
Tulipanowy powiew wiosny
113,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet dwa serca Główna
Bukiet dwa serca
131,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 35 kolorowych tulipanów Główna
Bukiet 35 kolorowych tulipanów
155,00 zł
Zobacz więcej
Wiosenne tulipany Telekwiaciarnia
Wiosenne tulipany
220,00 zł
Zobacz więcej
50 czerwonych tulipanów Telekwiaciarnia
50 czerwonych tulipanów
220,00 zł
Zobacz więcej
Kosz tulipanów Telekwiaciarnia
Kosz tulipanów
230,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Tulipany z dostawą

Wybierz bukiet tulipanów i obdaruj bliską osobę świeżą, wiosenną kompozycją kwiatową. Wystarczy tylko złożyć zamówienie a Telekwiaciarnia przygotuje dla Ciebie wspaniałą kompozycję i doręczy ją pod wskazany w adres. Kwiaty z dostawą – idealny sposób na niespodziankę.

Tulipany – symbolika

Pojawiające się w sprzedaży tulipany zwiastują nadejście wiosny. Otoczenie wokół nas staje się zielone, na drzewach pojawiają się liście, coraz częściej korzystamy z promieni słonecznych a naszym oczom ukazują się kolory – to różnokolorowe tulipany pojawiające się tuż na początku roku. Na rynku najczęściej widujemy te w kolorach czerwieni i żółci, jednak nie brakuje także tych w kolorach różu, bieli, pomarańczy i fioletu, a także często spotykamy również tulipany dwukolorowe. Poniżej przedstawiamy symbolikę tulipanów w poszczególnych kolorach:
- tulipany czerwone – podobnie jak czerwone różne symbolizują doskonałą miłość, a więc będą dobrą alternatywą róż czerwonych – taką ich wiosenną wersją. Podaruj bukiet czerwonych róż swojej ukochanej na Walentynki.
- tulipany żółte – oznaczają radość i szczęście. Tulipany w tym kolorze będą miały dość uniwersalne znaczenie, dlatego świetnie się sprawdzą jako podarunek dla mężczyzny jak i kobiety.
- tulipany różowe – oznaczają uczucie miłości, ale nie tej namiętnej a bardziej rodzinnej czy przyjacielskiej, a więc będzie to doskonały podarunek dla siostry, mamy czy koleżanki.
- tulipany białe – oznaczają czystość i niewinność, niekiedy odbierane jako znak przebaczenia. Podaruj bliskiej osobie bukiet białych tulipanów kiedy chcesz przeprosić za swoje zachowanie bądź zaistniałą sytuację.
- tulipany fioletowe – symbolizują królewską władzę, dobrobyt, potęgę i wspaniałość.
Należy jednak pamiętać, że przy wyborze bukietu z kolorowych tulipanów kwiaty nie będą posiadać ukrytego znaczenia – będą po prostu pięknym, wiosennym podarunkiem na wiele okazji.  

Tulipany na prezent

Tulipany to jedne z najbardziej popularnych kwiatów. Mieniące się wieloma kolorami w jakich występują , doceniane są za swoją uniwersalność. Podaruj bukiet kolorowych tulipanów jako prezent urodzinowy bądź imieninowy i umil dzień osobie obdarowanej. Kompozycja ułożona z wielobarwnych tulipanów zyska na uniwersalności, gdyż bukiety zyskują swoją własną przypisaną symbolikę występując tylko w bukietach w jednej tonacji.