KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Dzień Chłopaka

Jeśli poszukujesz niebanalnego prezentu na Dzień Chłopaka to jesteśmy w stanie pomóc :) Podaruj swojemu mężczyźnie wyjątkowy bukiet kwiatów, dołóż do tego coś słodkiego i zobacz, jaką radość tym prezentem mu sprawisz.

1 z 1
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gerberów
Bukiet z gerberów
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
148,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
216,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
224,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
238,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Chłopaka z dostawą

Kiedy przypada Dzień Chłopaka? Dokładnie 30 września! Pamiętaj więc o swoim chłopaku i zaskocz go pięknym prezentem. Kwiaty na Dzień Chłopaka to zawsze dobry pomysł, dlatego nie zwlekaj i zamów je już dzisiaj z dostawą!

Prezent dla chłopaka – pomysły

Zastanawiasz się, jak zaskoczyć swojego chłopaka w dniu jego święta? Mamy dla Ciebie podpowiedź, zamów mu kwiaty z dostawą! Takiej przesyłki na pewno nie będzie się spodziewać, więc niespodzianka będzie podwójna. Pokaż kwiatami jak bardzo go kochasz i pamiętasz o jego święcie. Do zamówionych kwiatów możesz dodać słodki upominek, który osłodzi jego wyjątkowy dzień. Czekoladki Merci, Ptasie mleczko, a może bombonierka czekoladek? Dołączysz je w zakładce „Dodatki do kwiatów”.

Jakie zamówić kwiaty dla chłopaka?

Jeśli chodzi o chłopaka, któremu chcesz powiedzieć, że go kochasz, wybór kwiatów jest dosyć prosty. Z pewnością są to czerwone róże, czyli niepodważalny symbol miłości. Bukiet czerwonych róż podarowany mężczyźnie od razu pokaże mu, że go kochasz. Jeśli nie chcesz od razu decydować się na czerwień, wówczas zamów dla niego bukiet róż herbacianych lub po prostu kompozycję mieszaną. Ta druga opcja jest o tyle ciekawsza, gdyż w składzie takiego bukietu znajduje się kilka gatunków kwiatów, połączonych w pasujących kolorach. Gerbery, goździki, margerytki, róże, santini oraz wiele innych kwiatów, również sezonowych znajdziesz w Telekwiaciarni z dostawą.