Wieńce pogrzebowe

Wieniec pogrzebowy prześlij bezpośrednio na ceremonię na cmentarz, do kaplicy, kościoła za pośrednictwem Telekwiaciarni. Posiadamy w swojej ofercie wieńce przygotowane ze świeżych ciętych kwiatów, które przygotowujemy z największą starannością. Do każdego wieńca szarfa pogrzebowa gratis. 

1 z 1
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
226,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na...
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni...
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
268,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z...
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
329,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy...
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
329,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy...
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
329,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wieczny...
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
418,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy serce z róż
Wieniec pogrzebowy serce z róż
740,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe online

Telekwiaciarnia to poczta z kwiatami, która daje możliwość złożenia zamówienia na dostawę wieńca pogrzebowego całkowicie online. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową, zamówisz wieniec, opłacisz go, a my zajmiemy się już całą resztą. Składanie zamówienia zajmuje tylko 3 minuty, więc wszystko przebiega sprawnie i z łatwością. Telekwiaciarnia posiada w swojej ofercie wiele pięknych wieńców pogrzebowych, do którego Klient może za darmo dołączyć szarfę pogrzebową ze swoim napisem ostatniego pożegnania. Dzięki takiemu rozwiązaniu wieniec jest bardziej spersonalizowany, a Ty możesz podkreślić swoją obecność nawet na odległość.

Wieniec pogrzebowy z dostawą

Obecnie bardzo często nie mamy możliwości zjawienia się na pogrzebie bliskiej lub dalszej osoby. Powody są różne, ale nie oznacza to, że nie musimy w godny sposób pożegnać zmarłego. Z pomocą wówczas przychodzi Telekwiaciarnia, która od kilkunastu lat działa w branży kwiatów na dostawę, w tym również wieńców pogrzebowych. Zamów jedną z naszych kompozycji na pogrzeb i prześlij ją wprost na ceremonię poprzez naszą pocztę z kwiatami. Nasz kurier z kwiaciarni złoży wieniec pogrzebowy w Twoim imieniu pod trumną bądź urną. Będzie oczywiście chwilę przed rozpoczęciem się ceremonii, aby nie przeszkadzać potem rodzinie  w rytuałach. Nasza Telekwiaciarnia to gwarancja dostawy w terminie.

Z jakich kwiatów zamówić wieniec na cmentarz?

Na pytanie z jakich kwiatów zamówić wieniec na cmentarz zawsze odpowiadamy – ze świeżych! Wieniec pogrzebowy najlepiej prezentuje się właśnie przygotowany ze świeżych kwiatów oraz podkładu. Nasi floryści każdego dnia dobierają jedynie najlepszej jakości kwiaty, aby przygotowywane kompozycje wyglądały jak najpiękniej. W naszej ofercie posiadamy wieńce pogrzebowe przygotowane z róż, gerber, goździków, anturium, czy storczyków cymbidium. Wszystkie one ułożone są w piękną kompozycję na naturalnym podkładzie z igliwia wraz z zielonymi dodatkami. Z pewnością znajdziesz kompozycję, która według Ciebie idealnie pasować będzie na uroczystość ostatniego pożegnania zmarłego.