Wieńce pogrzebowe

Wieniec pogrzebowy prześlij bezpośrednio na ceremonię na cmentarz, do kaplicy, kościoła za pośrednictwem Telekwiaciarni. Posiadamy w swojej ofercie wieńce przygotowane ze świeżych ciętych kwiatów, które przygotowujemy z największą starannością. Do każdego wieńca szarfa pogrzebowa gratis. 

1 z 1
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
226,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
238,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
317,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
309,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
309,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
417,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy serce z róż Główna
Wieniec pogrzebowy serce z róż
683,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe online

Telekwiaciarnia to poczta z kwiatami, która daje możliwość złożenia zamówienia na dostawę wieńca pogrzebowego całkowicie online. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową, zamówisz wieniec, opłacisz go, a my zajmiemy się już całą resztą. Składanie zamówienia zajmuje tylko 3 minuty, więc wszystko przebiega sprawnie i z łatwością. Telekwiaciarnia posiada w swojej ofercie wiele pięknych wieńców pogrzebowych, do którego Klient może za darmo dołączyć szarfę pogrzebową ze swoim napisem ostatniego pożegnania. Dzięki takiemu rozwiązaniu wieniec jest bardziej spersonalizowany, a Ty możesz podkreślić swoją obecność nawet na odległość.

Wieniec pogrzebowy z dostawą

Obecnie bardzo często nie mamy możliwości zjawienia się na pogrzebie bliskiej lub dalszej osoby. Powody są różne, ale nie oznacza to, że nie musimy w godny sposób pożegnać zmarłego. Z pomocą wówczas przychodzi Telekwiaciarnia, która od kilkunastu lat działa w branży kwiatów na dostawę, w tym również wieńców pogrzebowych. Zamów jedną z naszych kompozycji na pogrzeb i prześlij ją wprost na ceremonię poprzez naszą pocztę z kwiatami. Nasz kurier z kwiaciarni złoży wieniec pogrzebowy w Twoim imieniu pod trumną bądź urną. Będzie oczywiście chwilę przed rozpoczęciem się ceremonii, aby nie przeszkadzać potem rodzinie  w rytuałach. Nasza Telekwiaciarnia to gwarancja dostawy w terminie.

Z jakich kwiatów zamówić wieniec na cmentarz?

Na pytanie z jakich kwiatów zamówić wieniec na cmentarz zawsze odpowiadamy – ze świeżych! Wieniec pogrzebowy najlepiej prezentuje się właśnie przygotowany ze świeżych kwiatów oraz podkładu. Nasi floryści każdego dnia dobierają jedynie najlepszej jakości kwiaty, aby przygotowywane kompozycje wyglądały jak najpiękniej. W naszej ofercie posiadamy wieńce pogrzebowe przygotowane z róż, gerber, goździków, anturium, czy storczyków cymbidium. Wszystkie one ułożone są w piękną kompozycję na naturalnym podkładzie z igliwia wraz z zielonymi dodatkami. Z pewnością znajdziesz kompozycję, która według Ciebie idealnie pasować będzie na uroczystość ostatniego pożegnania zmarłego.