Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Róże wg ilości

Sam wybierz jaką ilość róż chcesz podarować swojej ukochanej. Dobierz liczbę róż do ważnej okazji, by bukiet nabrał osobistego wydźwięku i stał się niezapomnianym podarunkiem. Oczaruj pięknem świeżych róż jeszcze dziś. Skorzystaj z usług kwiaciarni wysyłkowej.

1 z 5
Bukiet 7 róż
Bukiet 7 róż
52,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż
Bukiet 8 róż
57,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż
Bukiet 9 róż
62,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż
Bukiet 10 róż
67,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż
Bukiet 11 róż
72,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż
Bukiet 12 róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż
Bukiet 13 róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż
Bukiet 14 róż
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż
Bukiet 15 róż
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 16 róż
Bukiet 16 róż
96,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 17 róż
Bukiet 17 róż
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż
Bukiet 18 róż
106,00 zł
Zobacz więcej
1 z 5

Bukiety z róż z dostawą

Bukiety  z róż to wspaniałe, zachwycające kompozycje, wybierane na te mniejsze okazje (np. walentynki), jak i na te naprawdę wyjątkowe – typu okrągłe jubileusze, rocznice. Kwiaty te są naprawdę wyjątkowe, od lat obecne w różnych dziedzinach naszego życia takich jak literatura, kultura, malarstwo czy religia. Zdecyduj się na bukiet właśnie z tych kwiatów, wybierać ich odpowiednią ilość. Jeśli nie wiesz na ile róż się zdecydować, zobacz poniżej nasze propozycje.

Róże według ilości

Jeśli chcesz, by Twój bukiet nabrał bardziej osobistego, wyjątkowego charakteru – wybierz konkretną ilość róż symbolizującą jakąś ważną datę bądź liczbę i spraw, by ten podarunek był niezapomniany. Przedstawiamy krótki poradnik, jaką ilość róż wybrać na poszczególną okazję.
Wybierając bukiet na urodziny wybór powinien być prosty, najlepiej wybrać tyle róż ile lat solenizant aktualnie kończy. Bukiet na osiemnastkę z 18 róż, bukiet na trzydziestkę z 30 róż i analogicznie reszta urodzin.
Jeśli chodzi o obchodzoną rocznicę – jeśli jest to duża rocznica, to podobnie jak przy bukiecie urodzinowym na 20 rocznicę ślubu wybierzcie 20 róż. W tym przypadku ciekawą opcją będzie połączenie przypisanych nazw rocznic z ilością kwiatów, tj. na rubinową rocznicę ślubu (40) wybierzcie 40 sztuk róż w kolorze rubinowym, na 14 rocznicę ślubu – tak zwaną kości słoniowej, wybierzcie 14 sztuk róż w kolorze kremowym/budyniowym, a na 35 rocznicę ślubu dobrym wyborem będą róże koralowe również od nazwy tejże rocznicy. 
Inaczej będzie w przypadku mniejszych rocznic – tych par o mniejszym stażu. Na 3 rocznicę ślubu nie wybierajcie bukietu 3 róż, gdyż jest to zdecydowanie za mało jak na takie święto – w tym wypadku warto postawić na ilość miesięcy. Po spędzonych 3 latach razem wybierzcie 36 sztuk róż oznaczających wspólnie spędzonych 36 miesięcy.
Na zaręczyny warto wybrać dużą ilość róż, by bukiet zrobił duże wrażenie na wybrance serca – proponujemy bukiety z 50, a nawet 100 róż. Taka kompozycja już sama w sobie jest niesamowicie wyjątkowa.
Warto pamiętać, by nie decydować się jednak na bukiety z parzystej liczby róż jeśli nie mają mieć żadnego symbolicznego przesłania. Te parzyste liczby przeznaczone są na kompozycje pogrzebowe.

Róże z dostawą

Jeśli chciałbyś zrobić bliskiej osobie wyjątkową niespodziankę, ale nie możesz zrobić tego osobiście - skorzystaj z usług kwiaciarni internetowej i załatw wszystko na odległość. Gwarantujemy zadowolenie klienta, ekspresową dostawę pod wskazany adres i radość obdarowanej osoby. Zamów kwiaty z dostawą do domu bądź do pracy i uszczęśliw bliską osobę tym wspaniałym gestem.