KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Kompozycje kwiatowe

Obdaruj bliską osobę wspaniałą kompozycją kwiatową! Idealny podarunek na urodziny, imieniny, gratulacje i podziękowanie. Wyjątkowe i unikatowe bukiety z dostawą - zobacz koniecznie naszą ofertę i wybierz coś specjalnego. Ekspresowa dostawa - zamów kwiaty z dostawą jeszcze na dziś. 

1 z 1
Kosz Świąteczny Główna
Kosz Świąteczny
159,00 zł
Zobacz więcej
Kompozycja kwitnąca
Kompozycja kwitnąca
176,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kompozycje z kwiatów z dostawą

Zastanawiasz się nad wyborem kwiatów na dowóz pod wskazany adres? Możesz mieć pewność, że nasze kompozycje kwiatowe spełnią Twoje oczekiwania. Kwiaty możemy dla Ciebie doręczyć nie tylko do domu, ale także do biura, firmy, restauracji i do kościoła. Zaskocz bliską osobę wspaniałą niespodzianką w postaci dostawy kwiatów. Dostawa na terenie miasta – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kompozycje kwiatowe – z jakich kwiatów?

Do wykonania naszych kompozycji kwiatowych wykorzystujemy wiele rodzajów kwiatów, by kompozycje były różnorodne, ciekawe i rozwijające wyobraźnię. W tym celu wykorzystujemy między innymi: goździki, gerbery, alstromerie, margerytki, róże, lilie i wiele innych sezonowych kwiatów dostępnych w określonych porach roku takich jak tulipany, słoneczniki, gladiole czy hortensje. W doborze kwiatów nie ma tak naprawdę żadnych ograniczeń, można kierować się ulubioną kolorystyką, wykonać kompozycję  w jednej tonacji bądź dać się ponieść wyobraźni i skomponować coś kolorowego i mocno mieszanego. Kompozycje można wykonać w koszach a także dekoracyjnych naczyniach różnego rodzaju takich jak ozdobne doniczki, wiaderka czy filiżanki.

Kompozycje z kwiatów online

Chciałbyś sprawić bliskiej osobie podarunek kwiatowy z dostawą ale nie bardzo wiesz jak działa cały ten proces? Już ci wszystko tłumaczymy.
Zamówienie należy złożyć poprzez naszą stronę internetową, to znaczy należy wybrać bukiet, jaki mamy doręczyć, uzupełnić formularz z danymi i opłacić zamówienie poprzez stronę szybkim przelewem online bądź przelewem tradycyjnym. Prawda, że proste? Skorzystaj jeszcze dziś z naszych usług.