Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Wiązanki pogrzebowe

Zamów wiązankę pogrzebową z żywych kwiatów, którą nasza Telekwiaciarnia doręczy w Twoim imieniu bezpośrednio na cmentarz, do kościoła, czy kaplicy. Dołącz do niej darmową szarfę pogrzebową i pożegnaj godnie osobę zmarłą.

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
144,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
145,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
162,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa...
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
174,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W...
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
181,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
187,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki na cmentarz z dostawą

Telekwiaciarnia posiada w swojej ofercie wiązanki pogrzebowe, które nasi kurierzy kwiatowy doręczą w Twoim imieniu pod wskazany przez Ciebie adres. Dostawa możliwa jest w dzień pogrzebu do kaplicy, na cmentarz, czy do kościoła to dla nas żaden problem. Wybierz jedną z naszych wiązanek pogrzebowych, złóż zamówienie na naszej stronie internetowej lub telefonicznie i dodaj do niej darmową szarfę pogrzebową z własnym napisem. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas, a z chęcią Ci doradzimy podczas składania zamówienia.

Wiązanki pogrzebowe online

Wieść o pogrzebie bliskiej osoby zazwyczaj spada na nas niespodziewanie. Najczęściej wtedy staramy się tak zmienić plany, aby móc być obecnym na ceremonii. Nie zawsze jednak nam się to udaje. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest przesłanie wiązanki pogrzebowej online, którą poczta z kwiatami doręczy bezpośrednio na pogrzeb i złoży pod trumną bądź urną. Sprawę tę obecnie można załatwić całkowicie zdalnie, za pośrednictwem strony internetowej Telekwiaciarnia. Wystarczy, że podasz nam wszelkie dane dotyczące pogrzebu, złożysz zamówienie, opłacisz je, a my zajmiemy się dalszą oprawą. Zadbamy, aby Twoja wiązanka pogrzebowa dotarła na czas i miejsce. 

Wiązanki na grób – z jakich kwiatów?

Chcesz zamówić wiązankę na grób, ale nie wiesz, z jakich kwiatów powinna się składać? W naszej ofercie znajdziesz wiązanki pogrzebowe wykonane z jedynie świeżych ciętych kwiatów. Najczęściej wybierana przez naszych Klientów jest kompozycja z lilii oraz róż. To piękna i uniwersalna wiązanka pogrzebowa, której wykończeniem będzie szarfa z Twoim napisem. Telekwiaciarnia posiada również wiązanki z róż, eustom, goździków, gerber czy anturium. Są to kwiaty najczęściej używane do przygotowania kompozycji pogrzebowych. Wszystkie one połączone są w gustowne kompozycje, w stonowanych kolorach.