KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Wiązanki pogrzebowe

Zamów wiązankę pogrzebową z żywych kwiatów, którą nasza Telekwiaciarnia doręczy w Twoim imieniu bezpośrednio na cmentarz, do kościoła, czy kaplicy. Dołącz do niej darmową szarfę pogrzebową i pożegnaj godnie osobę zmarłą.

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki na cmentarz z dostawą

Telekwiaciarnia posiada w swojej ofercie wiązanki pogrzebowe, które nasi kurierzy kwiatowy doręczą w Twoim imieniu pod wskazany przez Ciebie adres. Dostawa możliwa jest w dzień pogrzebu do kaplicy, na cmentarz, czy do kościoła to dla nas żaden problem. Wybierz jedną z naszych wiązanek pogrzebowych, złóż zamówienie na naszej stronie internetowej lub telefonicznie i dodaj do niej darmową szarfę pogrzebową z własnym napisem. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas, a z chęcią Ci doradzimy podczas składania zamówienia.

Wiązanki pogrzebowe online

Wieść o pogrzebie bliskiej osoby zazwyczaj spada na nas niespodziewanie. Najczęściej wtedy staramy się tak zmienić plany, aby móc być obecnym na ceremonii. Nie zawsze jednak nam się to udaje. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest przesłanie wiązanki pogrzebowej online, którą poczta z kwiatami doręczy bezpośrednio na pogrzeb i złoży pod trumną bądź urną. Sprawę tę obecnie można załatwić całkowicie zdalnie, za pośrednictwem strony internetowej Telekwiaciarnia. Wystarczy, że podasz nam wszelkie dane dotyczące pogrzebu, złożysz zamówienie, opłacisz je, a my zajmiemy się dalszą oprawą. Zadbamy, aby Twoja wiązanka pogrzebowa dotarła na czas i miejsce. 

Wiązanki na grób – z jakich kwiatów?

Chcesz zamówić wiązankę na grób, ale nie wiesz, z jakich kwiatów powinna się składać? W naszej ofercie znajdziesz wiązanki pogrzebowe wykonane z jedynie świeżych ciętych kwiatów. Najczęściej wybierana przez naszych Klientów jest kompozycja z lilii oraz róż. To piękna i uniwersalna wiązanka pogrzebowa, której wykończeniem będzie szarfa z Twoim napisem. Telekwiaciarnia posiada również wiązanki z róż, eustom, goździków, gerber czy anturium. Są to kwiaty najczęściej używane do przygotowania kompozycji pogrzebowych. Wszystkie one połączone są w gustowne kompozycje, w stonowanych kolorach.