Stroik na Wszystkich Świętych

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
  • Produkt sezonowy
Opis wersji produktu

Nie zapomnij o bliskich zmarłych i wybierz stroik z okazji Wszystkich Świętych. Wiązanka z chryzantem stworzona jest z żywych kwiatów na naturalnym igliwiu z dodatkiem jesiennych liści. UWAGA: Wiązanki doręczamy tylko do domu, a użyte chryzantemy mogą różnić się kolorem oraz rodzajem.

Wielkość stroika:
Mały - składa się z ok. 4 kwiatów z przybraniem
Średni - składa się z ok. 6 kwiatów z przybraniem
Duży - składa się z ok. 8 kwiatów z przybraniem
Stroik przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia - zyskaj rabat do 10% NA ZAWSZE. Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz w sklepie, zanim złożysz zamówienie, a następnie zamówisz produkt przez stronę internetową. Jak to działa? Za każde wydane 100 zł na kwiaty, przy kolejnych zamówieniach otrzymasz dodatkowe 1% rabatu. Maksymalny rabat to 10%.