SŁODKIE PREZENTY - SPRAWDŹ

Storczyk dwupędowy

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Oczaruj swoich bliskich magią egzotycznego kwiatu. Zamów storczyk doniczkowy i podaruj jako prezent na urodziny, imieniny lub na inną okazję. Storczyk umieszczony jest w osłonce, która owinięta jest florystycznymi dodatkami. Storczyk może występować w kolorze różowym, fioletowym lub białym w zależności od dostępności. Wraz ze storczykiem prześlij życzenia umieszczone na bileciku.

Storczyk doniczkowy dwugałązkowy z przybraniem.

Kolor storczyka może się różnić w zależności od dostępności.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia - zyskaj rabat do 10% NA ZAWSZE. Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz w sklepie, zanim złożysz zamówienie, a następnie zamówisz produkt przez stronę internetową. Jak to działa? Za każde wydane 100 zł na kwiaty, przy kolejnych zamówieniach otrzymasz dodatkowe 1% rabatu. Maksymalny rabat to 10%.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

23.09.2021, 13:12
Autor:

Łódź

Storczyk poprostu przepiękny. Babcia była bardzo zadowolona. W tym roku wypuścił nowy pęd z bardzo dużymi jak na storczyka kwiatami. Super obsługa.

Storczyk dwupędowy Telekwiaciarnia
18.03.2021, 11:49
Autor:

Tychy

Super

Storczyk dwupędowy Telekwiaciarnia