Bukiet Szczery Gest

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Piękny i kolorowy bukiet kwiatów mieszanych zamów dla swoich bliskich na Dzień Matki, urodziny, imieniny lub inną okazję. Kompozycja wykonana jest z różnorodnych kwiatów: róż, goździków, gerber, alstromerii oraz margerytek. Całość uzupełniona jest zielonymi dodatkami. Do kwiatów dołącz bilecik z życzeniami. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 17 kwiatów
Średni - składa się z ok. 24 kwiatów
Duży - składa się z ok. 28 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Telekwiaciarnia - zyskaj rabat do 10% NA ZAWSZE. Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz w sklepie, zanim złożysz zamówienie, a następnie zamówisz produkt przez stronę internetową. Jak to działa? Za każde wydane 100 zł na kwiaty, przy kolejnych zamówieniach otrzymasz 1% rabatu. Maksymalny rabat to 10%.

Opinie klinetów