Bukiet dwa serca

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
  • Produkt sezonowy
Opis wersji produktu

Tulipany- te popularne kwiaty, które zadziwiają swym wyglądem oraz odcieniami są idealnym upominkiem na dowolną uroczystość. Ukazany bukiet barwnych tulipanów przyozdobiony jest papierem oraz dwoma sercami. Wywołaj radość najbliższej osobie przekazując kwiaty pocztą, załączając życzenia na bezpłatnym karneciku.

Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 25 kwiatów
Średni - składa się z ok. 40 kwiatów
Duży - składa się z ok. 55 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Telekwiaciarnia - zyskaj rabat do 10% NA ZAWSZE. Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz w sklepie, zanim złożysz zamówienie, a następnie zamówisz produkt przez stronę internetową. Jak to działa? Za każde wydane 100 zł na kwiaty, przy kolejnych zamówieniach otrzymasz dodatkowe 1% rabatu. Maksymalny rabat to 10%.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

19.03.2021, 12:17
Autor:

Bogna

Bukiet taki jak chciałam, obsługa przemiła i pomocna

Bukiet dwa serca Główna